Usnadníme vám cestu k novému bydlení

Na základě našeho dlouhodobě budovaného postavení na trhu umíme našim zákazníkům nabídnout maximální péči a servis ve všech ohledech. Platí to samozřejmě i pro oblast financování výstavby rodinného domu, což je pro většinu z nás ta vůbec největší investice. Jde o životní rozhodnutí, které děláme na desítky let, a tak je třeba mít co nejlepší přehled o tom, jak stavbu financovat.

Financování Altabix: "S námi si pořídíte nový dům za cenu nájmu!"

Jako etablovaná stavební společnost můžeme garantovat ty nejlepší podmínky, které lze vyjednat na současném trhu hypoték. V rámci naší pomoci s financováním rádi provedeme nezávislou konzultaci tak, abyste měli možnost porovnání různých nabídek. Jsme tady od toho, abychom poradili, co skutečně můžete mít. Společně nám to zabere desítky minut, což není zase tolik, když se jedná o volbu na dalších 30 i více let.

2,49 %

Takovou úrokovou sazbu garantujeme u našich hypoték

40 000 Kč

Takový je ideální rodinný příjem, abyste mohli začít stavět

Jak probíhá financování Altabix

Podání žádosti
Pokud se vám líbí některých z našich projektů, můžete si klidně už během prohlídky vzorového domu vyplnit žádost o financování, které nabízíme jako součást zákaznického servisu. Na základě žádosti je pak předběžně schválena hypotéka.
Potvrzení o příjmech
Jakmile zákazník doloží výši svých příjmů, vyřizujeme za něj všechny další kroky v rámci financování. Příjmy se dokládají buď to potvrzením od zaměstnavatele s dvěma výplatními páskami, nebo formou daňového přiznání u OSVČ.
Odhad domu
Tento krok je třeba provést před samotným vyřízením hypotéky s bankou. Opět je to služba, kterou zákazníkům běžně zajišťujeme.
Smluvní dokumentace
To jsou kupní smlouvy, ale také například smlouvy o advokátní úschově. Všechny tyto náležitosti pro zákazníky vyřizujeme přímo s bankou.
Úvěrové a zástavní smlouvy
Jedná se o smlouvy, které připraví a předloží banka či finanční společnost. Zákazník je musí převzít a podepsat.
Vklad na katastr nemovitostí
Také tento závěrečný krok pro naše zákazníky rádi zařídíme stejně jako všechny k tomu potřebné dokumenty.

Jsme připraveni vám pomoct v každé životní situaci. Využijte financování Altabix.

Kontaktujte nás